Sportique Jasmín deospray 100 ml

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v TULSI krámek

Deodorat mne nadchl svou vůni. Na prodejně, kde jsem jej zkoušela už zvolenou vůni neměli, proto objednáno z eshopu.
    Měla jsem trochu obavy, že když jde o bio produkt, deodorant moc nevydrží, ale spletla jsem se.
    Poskytuje odolnost proti potu a zároveň příjemnou vůni.

Produkt nemá žádné parametry.

Sportique Přírodní Deo sprej Jasmín 100ml

Deo sprej Levandule od Sportique je přírodním deodorantem bez hliníkových solí s dlouhodobým účinkem. Účinně předchází tvorbě pachu potu, aniž by vysušoval nebo dráždil pokožku. Díky obsahu Jasmínu má skvělé tišící účinky na podrážděnou pokožku, třeba po holení,  ale zároveň dodává deodorantu nádhernou jasmínovou vůni.

Deodorant díky svému složení účinně eliminuje tvorbu tělesného pachu v podpaží, a je tak vhodný pro každodenní použití i při sportovních aktivitách. Díky obsahu rostlinného glycerinu nijak nevysušuje jemnou pokožku. Pečuje o citlivou a podrážděnou pokožku podpaží, která je náchylná k podráždění.

• Vhodné pro: Všechny typy pokožky
  • Použití: Aplikujte ráno na čistou a suchou pokožku podpaží, nejlépe ihned po koupeli. Neaplikujte na poškozenou či podrážděnou pleť.
  • Přednosti produktu: Vhodné pro Vegany, neobsahuje živočišné tuky, parafín a chemické konzervanty.
  • Složení:  Alcohol denat., Aqua, Glycerin, Polyglyceryl – 3 Caprylate, Lavender Flower Oil, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional
  • Množství: 100ml
  • Výrobce: Sportique (Česká Republika)

Posláním společnosti SPORTIQUE je nabídnout takové výrobky, které jsou vytvořené z nejčistších přírodních zdrojů, bez ropných a syntetických surovin, které jsou někdy zdrojem alergií, toxinů a karcinogenů. Přírodní kosmetika Sportique používá zásadně rostlinné a přírodní suroviny v podobě extraktů z bylin, rostlinných olejů a tuků, nikdy tuky a suroviny živočišného původu. Jsou proto vhodné i pro vegany. Především používá hlavně takové suroviny, které jsou vhodné i pro děti. Přírodní kosmetika Sportique se vyrábí v menším množství, kdy převažuje ruční výroba. Sportique je ryze česká firma. Její tým je různorodý, snaží se však dávat šanci i lidem, kteří by mohli být na pracovním trhu znevýhodněni.

• Příjemná vůně
    • Dlouhá výdrž
    • Vydrží i při sportovní zátěži

Vyzkoušela spoustu bio/přírodních deodorantů, ať už v kuličce či tuhých. Žádný z nich nevydržel alespoň 9 hodin, které trávím v práci a cestovním do/z práce natož při sportu. Natírat si deodorant během dne, když se zpotím, mi přijde nehygienické.

Díky tomu jsem do Sportique nevkládala velké naděje. Ale cena je zhruba stejná jako u konkurenčních bio/přírodních deodorantů, tak jsem jej také zkusila. A už nevyměním!

Deodorant opravdu dobře brání pocení při běžné zátěži. Ani při vyšší (sport, stres) není cítit nepříjemný odér, ale jen vůně deodorantu.

A pokud by během dne nastala situace, kdy potřebuji ochranu obnovit, stačí 1x až 2x zmáčknout pumpičku - bez přenášení bakterií na kuličku či tuhý deodorant.

• , zakoupeno v TULSI krámek

Poskytuje odolnost proti potu a zároveň příjemnou vůni.