Soaphoria Benátská noc organický krémový deodorant 50 ml

• Nedělá skrvny
    • Nedráždí pokožku
    • Jemná, téměř neznatelná vůně
    • Absence aplikátoru

Používám roky, takže můžu potvrdit, že kvalitou jde o stabilní produkt. Všechny ty věci z reklam na běžné deodoranty, které jsem považovala za sci-fi? Soaphoria je opravdu umí. Omezuje pocení, zabraňuje zápachu, snadno se roztírá. Balení mi v létě vydrží na měsíc a půl, v zimě na dva měsíce. Nosím jen černá bavlněná trika a nikdy jsem na nich neměla jediný flek. Vůně minimální, znatelná spíš jen při nanášení.
    Doporučuji si ale opatřit nějakou špachtličku. Balení žádnou neobsahuje a nabírání prsty mi přijde trochu neohrabané a dost vám toho zůstane za nehty.

• poměrně hezky voní
    • Chtěla ho vyzkoušet má dcera, používá krémové deodoranty od Dulcie, ale chtěla změnu. Nebyla spokojená, již první týden používání cítila rozdíl mezi Dulciou a Soaphorií. Soaphoria vůbec nestačila, a to ani nebyla horka. Vydržela to dva týdny, ale pak to vzdala.

Značka
100 g
Dlouhotrvající
Bez parfemace
Bio

Tajemná vůně noci plné touhy, vášně a smyslnosti. Teplá a okouzlující ovocně-květinová vůně stvořená k svádění. Receptura z jedinečných organických komponent vytváří účinnou, bezpečnou, a hlavně přirozenou bariéru proti nepříjemnému zápachu, který vzniká výsledkem rozkladných procesů našeho organizmu. Deodorant nebrání přirozeným funkcím pokožky, nezabraňuje pocení, avšak má mírný antiperspirační účinek díky přidanému oxidu zinečnatému (bez nanočástic) a bentonitové jílu. Antimikrobiální složky pohlcují pach potu způsobený bakteriemi. Éterické oleje jsou fixovány do speciálního škrobu a dochází tak k jejich pozvolnému uvolňování v závislosti na tělesné námaze i teplotě prostředí. Obsažené ochranné a vyživující oleje zklidňují podrážděnou pokožku, čímž je výrobek vhodný i po holení či depilaci. Konzistence je cíleně měkčí, vhodná pro použití nejen v podpaží, ale i na chodidla či dlaně. Nelepivá a nedráždivá konzistence, nezanechává stopy. Výrobek je účinnou zbraní i při pocení nohou a rukou.

nádherně voní, funguje velmi dobře

• zajímavá parfemace
    • dobře se nanáší
    • přírodní produkt bez chemie
    • funguje

Dřív jsem používala drogerkové produkty proti pocení, i teď po nich sem tam sáhnu, ale preferuji právě tyhle přírodní produkty, kde není zbytečná chemie. Už jsem měla parfemaci Nevinnost, takže jsem napodruhé vybrala právě Benátskou noc. Taky moc hezká vůně, i když jsem si ji asi představovala jinak, ale to je tak, když vybíráte podle názvu:)
    Musí se nanášet prsty, ale nemám s tím absolutně problém, ano, je to trochu nezvyk, oproti deodorantům ve spreji nebo těm tuhým, ale nevadí mi to, dobře se roztírá, doporučuji dbát na dobré rozetření, jinak může dělat šmouhy na oblečení.
    A co se týče účinku, tak funguje. A funguje opravdu dobře, vyzkoušeno i ve velkých vedrech nebo fyzické námaze, ale tam je třeba během dne vrstvičku obnovit, jen tak pro jistotu. Nemám co bych dodala, používám i těsně po holení a nikdy žádný problém ve formě dráždění pokožky, funguje, je přírodní, hezky voní. Splnil moje očekávání a rozhodně mohu doporučit.

• , zakoupeno v BIOBALÍČEK.cz

• Opravdu zabraňuje zápachu
    • Omezuje pocení
    • Nedělá skrvny
    • Nedráždí pokožku
    • Jemná, téměř neznatelná vůně
    • Absence aplikátoru

• poměrně hezky voní
  • , zakoupeno v BIOneeds s. r. o.

• vůně
    • množství
  • , zakoupeno v NuSpring

• krémová konzistence, dobře se roztírá
    • příjemná bylinná vůně

Deodorant kupuji opakovaně, hlavně mě zlákalo přírodní složení. Výdrž obstojná, v letních parnech je potřeba nanést vícekrát denně. Zkoušela jsem i jiné značky, ale vždy se vracím k ověřené klasice.

• Krásná vůně
    • Vydrží dlouho
  • , zakoupeno v Notino

• nádherně voní, je přírodní
    • zatím žádná

• Vůně
    • Odhad množství

Krémové deodoranty této značky jsou jediné, které na mě fungují. Nezabraňuje pocení, což ani nehledám, ale výborně eliminují zápach.

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

Dobře se nanáší i velmi dobrá výdrž. Vůně je silnější, květinová, trochu tak pro mne omezuje použití v kombinaci s parfémem.