Sanoflore Corps roll-on 50 ml

50 ml
Druh
deodoranty

• Dobře se roztírá, nedráždí pokožku, vůně vydrží celkem dlouho
    • Vůně se mi zdá dřevitá, orientální, výrazná a to není můj šálek kávy, mám raději květinové vůně
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Zemohu používat běžné deodoranty, protože se mi po nich dělá vyrážka, ale u tohoto výrobku se mi to nestalo. Z tohoto pohledu jsem byla velmi spokojená.
    • Moc mi nevyhovuje parfém, který je použit. Mám raději lehčí, ne tak sladké vůně, rovněž cena je dost vysoká.

Výrobek jsem si vybrala proto, že avizoval, že je šetrný k pokožce, což jsem si ověřila. Bohužel v poslední nabídce již není, což mě velmi mrzí, protože jsem konečně našla deodorant, který mi vyhovoval. Takže se zase musím bez deodorantu obejít a spoléhat se jen na vodu a mýdlo.

• používám spoustu let a je opravdu spolehlivý
    • přírodní složení
    • příjemná a jemná vůně

Tento produkt doporučuji! Dávám přednost přírodním produktům a tento mám ověřený několikaletým používáním. Předtím jsem dlouho hledala, ale nic mi nevyhovovalo. Až Sanoflore. I přes svoji cenu na něj nedám dopustit.

Určení
dámské
Typ
roll-ony
Objem
50 ml
Druh
deodoranty

SANOFLORE Deodorant bez aluminiových solí a alkoholu zabraňuje pocení a má osvěžující a ozdravující účinek na pleť.

Aplikuje se jako roll-on. Bez alkoholu, bez parabenů, bez aluminiových solí. Vhodné i pro citlivou pokožku. 99% všech ingrediencí je přírodního původu, 76% všech ingrediencí pochází z ekologického zemědělství.

• Dobře se roztírá, nedráždí pokožku, vůně vydrží celkem dlouho

• používám spoustu let a je opravdu spolehlivý
    • přírodní složení
    • příjemná a jemná vůně

• , zakoupeno v dermocentrum.com

velmi dobry produkt, snad se neprestane dodavat

• , zakoupeno v Krasa.cz

• hezky voní, dlouho vydrží a hlavně je bez aluminia
    • nevím
  • , zakoupeno v Notino

velmi jemný roll-on, výborná aplikace

• , zakoupeno v Lékárna.cz

jeden z nejlepších, co jsem za dvacet let používání poznala

velmi spokojena

• , zakoupeno v Krasa.cz

• příjemná parfemace
    • funguje jako běžný antiperspirant
    • po nanesení bohužel lepí

příjemná alternativa běžného antiperspirantu

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Krasna vune, na "prirodni" produkt dobra vydrz.