Salt of the Earth deostick 50 g

Garantovaný nákup z Parfemy.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 060 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč98 % • 4 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 46 030 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč95 % • 26 352 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 18 392 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč100 % • 848 recenzíDalší informace

pro citlivou pokožku
Bez alkoholu
Náplně
Bio

Deodorant obsahuje 100% antibakteriální minerální sůl, která se používá pro ochranu před zápachem již po několik staletí. Účinky: zanechává na pokožce velmi tenký minerální film, který působí antibakteriálně, a zabraňuje tak vzniku zápachu způsobenému bakteriemi potu, poskytuje dlouhodobou ochranu.

Vlastnosti: 100% přírodní, neobsahuje aluminium chlorohydrate, parabeny ani alkohol, 100% neparfémovaný, vhodný pro muže i ženy, vegetariány i vegany, nezanechává bílé stopy, není testovaný na zvířatech, lze používat i při homeopatické léčbě.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Folly

horší aplikace, je potřeba navlhčit

• Funguje
    • Téměř neubývá
    • Je přírodní
    • Pro někoho může být výhoda, že nemá vůni
    • Je unisex
    • Nedělá fleky na oblečení
    • Před nanesením se musí navlhčit, jinak se nedá rozetřít, ale není to zas tak velký problém

Začala jsem experimentovat s antiperspiranty bez hliníkových solí a protože se hodně potím, několik jsem jich pro naprostou nefunkčnost vyhodila. Pak jsem narazila na tento. Moc jsem mu nevěřila, ale musím říct, že jsem naprosto spokojená. A nyní ho začal používat i manžel.
    Sice se po jeho použití občas zpotím, ale pot je naprosto bez zápachu.
    Nanášení je trochu komplikovanější, krystal se musí nejdříve navlhčit, jinak nelze natřít. Ale není to nepřekonatelný problém.
    Občas mi chybí, že nemá žádnou vůni, zvlášť když pak nepoužiji parfém, ale i to se dá řešit jinou cestou.
    Koho odrazuje vyšší cena, nenechte se zmást. Mám toto malé cestovní balení, koupila jsem ho v listopadu, nyní ho používám dva měsíce jednou až dvakrát denně a ubylo naprosté minimum. Určitě ještě čtyři pětiny ho tam jsou. Takže ve finále vychází mnohem levněji než různé spreje, které jsem spotřebovala i tři za měsíc.
    Výhoda také je, že se mohu ihned po nanesení obléct (i když je podpaží ještě vlhké) a nesetře se ani nedělá fleky na oblečení.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Absolutně čistý
    • Vysoká účinnost
    • Dlouhá životnost
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Eshop Eiffel

• přírodní výrobek, žádná chemie
  • , zakoupeno v Vůně parfémů

• Malé balení tuhé soli, přírodní produkt.
    • Zatím nemám nic

Tuhý přírodní deodorant cestovního balení. Zakoupeno pro vyzkoušení. Nemohu potvrdit 100% účinnost proti zápachu při pocení, ale lepší než bez deodorantu. Zatím používám asi 5 dnů. Bez parfemace.

• , zakoupeno v bioaorganic.cz

Mám odzkoušeno a vyhovuje mi.

Osvědčený a výborný

• , zakoupeno v Lovebio

Perfektní, nedělá skvrny, čistě přírodní. Rozhodli jsme se pro něj proto, že se snažíme vypustit všechny kosmetické výrobky, které obsahují látky, které by mohly být škodlivé zdraví.
    S výrobkem jsme spokojeni, jak dojde, objednáme si ho znovu. Vůbec nemáme zpocené oblečení v podpaží a cítíme se svěží (žádný nepříjemný zápach).

• dlouho vydrží
    • nevím o žádném proti

• , zakoupeno v Krasa.cz

Velká spokojenost s výrobkem, navíc neobsahuje chemii, která škodí zdraví. Určitě doporučuji