Rituals Sakura Silk deospray 50 ml

The Ritual of Sakura RÝŽOVÉ MLÉKO V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce jemnost, pružnost a zdravý lesk.TŘEŠŇOVÝ...
Doporučená nabídka Rituals

• Nádherně voní
    • Silný rozstřik
    • Design obalu je krásný
    • Dělá občas bílý povlak na kůži

S deodorantem jsem velice spokojena. Krásně voní a doma mám i větší verzi (150ml)
    Design je krásně čistý, stejne jako u všech produktů z řady sakura.
    Opravdu jsem si vůni zamilovala a mám z té řady už naprosto každý produkt

dámské
Objem
50 ml

The Ritual of Sakura

RÝŽOVÉ MLÉKO V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce jemnost, pružnost a zdravý lesk.TŘEŠŇOVÝ KVĚTKřehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Jemná vůně je nádherně uvolňující.

POUŽITÍPřed použitím dobře protřepejte. Držte plechovku 15 cm od podpaží a nastříkejte.

Jemný a zklidňující antiperspirant ve spreji, který vás 24 hodin chrání před pocením a nežádoucím tělesným pachem.

• Krásně voní

• Nádherně voní
    • Silný rozstřik
    • Design obalu je krásný
    • Dělá občas bílý povlak na kůži

Design je krásně čistý, stejne jako u všech produktů z řady sakura.
    Opravdu jsem si vůni zamilovala a mám z té řady už naprosto každý produkt

příjemná vůně
    cestovní velikost
    do kabelky ideální

Velka spokojenost.

• , zakoupeno v Rituals

Krásná vůně, mám SAKURU ráda.

• , zakoupeno v Rituals

• Amazing, suitable in any purse, location or scope! Love the smell, works well, recommended

příjemný

Svěží, jemná vůně