Puma Jam Woman deodorant sklo 75 ml

Příjemná vůně
    Doporučuji vyzkoušet

Už bych nekoupila

• Velmi dlouho člověk vydrží být svěží

Nejenže skvěle chrání proti pocení ale mí přátelé se ptají co je to, že to tak krásně voní.
    Neváhala jsem a ihned jsem jim dala odkaz na Vaši stránku, a doporučila jim vyzkoušet vaše zboží.
    Produkt se používá jednoduše a rychle

Objem
75 ml
Druh
deodoranty

Kdy a kde jste se cítili opravdu sami sebou? Odpočatí, připraveni se dobře bavit a užívat si života? Možná, když jste byli na pláži. Pohodový rytmus plážového života vám dovolí se skutečně uvolnit a být sami sebou. Nyní si tento pocit můžete užít kdykoliv a kdekoliv s vůní Jam Woman. Vůně Jam Woman je úžasným „plážovým koktejlem“, který dodá vašemu dni záchvěv prázdnin. To vše je zabaleno do svěžích, jasných a živých barev, které hýří čistou letní radostí! Vůně byla na trh uvedena v roce 2011.

• Lehká, svěží
    • snadno zapamatovatelná
    • Lepší aplikovat víckrát během dne

Puma JAM jsem si koupila už podruhé i když s časovým odstupem. Když jsem k ní znovu přivoněla, tak mi připomněla léto a zážitky jako před tím, takže se velmi lehko vryje do paměti.

• velmi příjemná vůně
    • člověk vydrží dlouho svěží
    • snadno zapamatovatelná vůně

Používám v kombinaci s parfemovanou vodou Puma Jam, kterou se voním ráno doma, deodorant Puma Jam nosím v kabelce a používám přes den, společně fungují naprosto skvěle, člověk se nepřebíjí vůněma a svěže voní po celý den. Vůně je nevtíravá, snadno zapamatovatelná a charakteristická, ostatní mě podle ní hned poznají. Balení vydrží dlouho, není potřeba se vůní "zlejvat" od hlavy až k patě.
    Puma Jam používám od roku 2011 a dokud bude na trhu, po jiné vůni ani nešáhnu :)

• Velmi dobře jej znám

Příjemná vůně
    Doporučuji vyzkoušet

Už bych nekoupila

• Velmi dlouho člověk vydrží být svěží

Produkt se používá jednoduše a rychle

Vůně je velice dobrá avšak většině mé rodině až smrdí.
    Doporučuji pro děvčata okolo 12-16 let.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Velmi milá a příjemná vůně pro mladou dívku.

Dcera (11) je s ní velmi spokojená.