Pret á Porter Original deospray 200 ml

Svěží, kořenitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 1996. Složení Hlava - hořký pomeranč, grapefruit, květ tamarínu Srdce - frézie, neroliové silice, muškátový...
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 452 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 450 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 1 968 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč96 % • 792 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč98 % • 88 131 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 111 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 508 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč96 % • 1 139 recenzíDalší informace

pro všechny typy pokožky
Bez alkoholu
Náplně
Bio

Svěží, kořenitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 1996.

Složení

Hlava - hořký pomeranč, grapefruit, květ tamarínu

Srdce - frézie, neroliové silice, muškátový ořech

Základ - santalové dřevo, dubový mech

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

velmi příjemný

• , zakoupeno v VMD

Spokojenost..

Tento produkt doporučuji je to můj nejoblíbenější deodorant

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• V obchodě lze těžko sehnat, tak jsem ráda že jsem ho našla na EUROPARFÉMY.CZ
    • Moje nejoblíbenější vůně
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Lehká a přitom krasná vůně. Doporučuji.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Deospray s jemnou , déletrvající vůní. Pro mně příjemný, objednala jsem opakovaně

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

tato vůně je mně velmi sympatická

• pěkně voní

Zkušenost