Perspirex Strong antiperspirant roll-on 20 ml

TOP 38 v kategorii Deodoranty a antiperspiranty

Perspirex Strong antiperspirant roll-on 20 ml

Antiperspirant roll-on je skutečně spolehlivá ochrana proti nadměrnému pocení a zápachu...
Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 009 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 411 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 063 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 462 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta66 Kč96 % • 1 466 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 279 905 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 57 068 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 437 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 777 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 45 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 315 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta99 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč98 % • 350 recenzíDalší informace

Bio

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• účinkuje, doporučuji
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

+ Mám ho již vyzkoušený a opravdu funguje velmi dobře.

• , zakoupeno v Notino

Naprostá spokojenost. Mám od puberty problémy s opravdu nadměrným pocením v podpaží, tento přípravek mi vše vyřešil. Je pravda, že složením moc friendly k pokožce není, ale jako jediný mi zafungoval. Použila jsem ze začátku obden (3 dny), nyní mi stačí 1x za 14 dnů a v tom mezičase stále funguje i při sportu i po osprchování. Žádný, ani lehký náznak potu. Stačí přetřít podpaží nahoru-dolů, po nanesení může být jen lehce cítit štípání, které postupně odezní, ráno umýt podpaží mýdlem. Aplikovat na den předem oholené a suché podpaží večer. Jednoznačně doporučuji!!!

Značka
pro všechny typy pokožky
Bez alkoholu
Náplně
Bio

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• účinkuje, doporučuji
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

+ Mám ho již vyzkoušený a opravdu funguje velmi dobře.

• , zakoupeno v Notino

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

• velmi dráždí kůže, nelze vydržet
  • , zakoupeno v MujLekarnik.cz

Neskutečný... Funguje tyden. Bomba

• , zakoupeno v FAnn

• Poceni pod kontrolou celý týden.