Recenze Perspi-Guard antiperspirant spray 50 ml

Neřekla bych, že se potím nějak "nadměrně", ale přesto jsem vždy měla nějaký ten mokrý kroužek v podpaží, ať už jsem vyzkoušela jakýkoli "drogérkový" antiperspirant. Před pár měsíci jsem si řekla, že už prostě dál nemůžu a nechci, takže jsem zkusila vyhledat nějaké "konečné řešení" - narazila jsem n... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Perspi-Guard antiperspirant spray 50 ml

Ověřený zákazník Naturmedica

Honza

Přidáno: 1. října 2018

Zakoupeno v Naturmedica

• vskutku pomaha
  • vydrzi dyl nez bezne antiperspiranty
  • snadno se nanasi - sprejovo-pumpickovy aplikator
  • bez vedlejsich ucinku - nepali, nedrazdi
  • treba nanaset na scela suchu pokozku a ne po oholeni podpazi
  • treba nechat uplne vyschnout po nanaseni co muze chvili trvat

Kedze mam velky problem s potenim sa na chrbte/zadach, az do takeho levelu, ze sa mi robia neprijemne mapy na trickach a potim sa ako keby na mna vyliali vedro vody, hladal som silnejsi antiperspirant. Pozeral som aj na Driclor, ale ako som videl recenzie, ze celkom drazdi a pali po nom pokozka, tak ma to odradilo.

Vsadil som na Perspi-Guard, lebo je dermatologicky testovany, co je asi aj zaruka toho, ze sa s pokozkou super znasa nastastie.

Za co som bol rad, bolo hlavne to, ze naozaj funguje, co mi prislo pomaly ako spasa, kedze mam problemy s potenim ake mam. Ucinkuje aj po osprchovani, co som bol prijemne prekvapeny a dnes ho mam uz 4. den, bez opatovneho nanasania a stale funguje.

Ma sice vyssiu cenu :(, ale zato vydrzi dlhsie, kedze ho nemusim nanasat kazdy den ako bezne antiperspiranty a hlavne zabranuje tym potokom potu na chrbte za co som strasne vdacny, lebo to bolo uz fakt na nevydrzanie.

Ověřený zákazník Lékárna pohoda

Lady Jeff

Přidáno: 11. června 2018

Zakoupeno v Lékárna pohoda

• 100% účinnnost, mokrá kolečka v podpaží nadobro zmizela
  • není parfémovaný a přitom pohlcuje pachy
  • nezanechává stopy
  • jedno balení vydrží velmi dlouho (u mne rok)
  • při úplně prvním užívání chvíli trvá, než začne účinkovat
  • nelze aplikovat na čerstvě oholené podpaží - velmi pak svědí (a to i když se oholím ráno a antiperspirant použiji až večer, lépe je počkat s jeho aplikací do druhého dne)

Perspi užívám už rok a nedám na něj dopustit. Toto je moje druhá recenze po nákupu dalšího balení (mimochodem, teprve teď dobírám první lahvičku!) a zvyšuji hodnocení na plný počet hvězdiček. U mne chvíli trvalo, než antiperspirant začal účinkovat tak, jak je psáno v přiloženém příbalovém letáčku. Prvních pár týdnů jsem ho používala 2 - 3x týdně, po zhruba měsíci mi už stačilo vždy jen 1x týdně. A efekt je opravdu 100%. Je to pořádný dryják! ;)

Registrovaný uživatel

Přidáno: 10. června 2017

Zakoupeno v Proti-poceni.cz

• splňuje vše, co inzeruje
  • cenově dostupný

Tento výrobek používám už několik let a jsem s ním naprosto spokojená. Nevěřila jsem, že bude opravdu účinný a nezastaví nadměrné pocení. Ale po vyzkoušení jsem ho nedala z ruky. V létě mi stačí použít ho jednou, maximálně dvakrát týdně, v zimě i jednou za měsíc. Takže kdo se ještě trápí s propocenými koláči v podpaží, ať tento výrobek vyzkouší. Doporučuji ho kde mohu.

Jeffreia

Přidáno: 13. května 2017

• snadná aplikace
  • po použití se velmi rychle vsakuje, není třeba dlouho čekat
  • bez zápachu či vůně (což mi vyhovuje, mohu kombinovat s deodoranty nebo parfémy dle libosti)
  • proti pocení u mne působí nejlépe z vyzkoušených podobných přípravků
  • vzhledem k objemu lahvičky je cenově dostupný
  • po první aplikaci spreje se dostavilo nepříjemné svědění (užívám pouze na podpaží), ale pravděpodobně šlo o podrážděnou pokožku, další dávka byla bez obtíží
  • bohužel u mne nefunguje na 100 %

Perspi u mne nezabírá tak, jak bych si přála, přesto jsem s ním velmi spokojená, žádný jiný přípravek mi nepomohl v takovém rozsahu. Odjakživa se prostě potím víc, velký podíl na tom u mne mají emoce, běžné antiperspiranty nezabírají. Po přečtených recenzích jsem se rozhodla zkusit Perspi-Guard. Hned první den po použití (podpaží) se dostavily výsledky. Přestože píšou, že stačí jedna dávka na několik dní, zkusila jsem zpočátku dva dny po sobě a efekt byl ještě lepší. První den po večerní aplikaci mi sice bránilo usnout nepříjemné a docela silné svědění, nutno dodat, že po ranní depilaci. Teď se ji snažím provádět během dní, kdy vím, že večer nebudu Perspi používat. Přestože mi tento přípravek zabírá odhadem tak na 70 - 80 %, rozhodně doporučuji.

Přidáno: 22. listopadu 2016

super

Výdrž ochrany proti pocení: Půl dne

Přidáno: 22. srpna 2016

Zakoupeno v Proti-poceni.cz

Uvedený produkt mně příjemně překvapil. Zatím po dvou aplikacích při střední zátěži žádné propocené podpaží.

Lucie

Přidáno: 17. července 2016

• praktický rozprašovač
  • každému opravdu nezabere

Produkt jsem si koupila na základě výborných recenzí. Potýkám se s dlouhodobými problémy s pocením, byla jsem už zoufalá a tak jsem obětovala cenu 500Kč a řekla si, že produkt také vyzkouším. Určitě funguje, ale na mě rozhodně dne jako na ostatních. Účinek sice znatelný je, ale rozhodně ne, že by účinnost vydržela celý týden a už vůbec ne, že by byla 100%. Pokud jej použiji, znatelný výsledek je znatelný tak dva dny, třetí den již na mně prostě neúčinkuje. Zboží jsem objednávala s obrovskou výzvou. Doufala jsem, věřila, že i mne zbaví toho nepříjemného problému s mokrými kruhy v podpaží. Určitě můj problém zmírnil, to rozhodně, ale bohužel, u mne nevyřešil úplně. Musela bych asi používat každý druhý den.

analoj

Přidáno: 23. června 2016

Zakoupeno v Proti-poceni.cz

• Všem vřele doporučuji.Lepší přípravek proti pocení neseženete. Okamžitě účinkuje a stačí mi jednou týdně se nastříkat.

Měla jsem velké potíže s pocením až to bylo opravdu nepříjemné. díky přípravku Perspi-Guard se cítím konečně štastná. Všem vřele doporučuji.Lepší přípravek proti pocení neseženete. Okamžitě účinkuje a stačí mi jednou týdně se nastříkat.

Roztíratelnost: Běžná

Přidáno: 25. března 2016

• používání 1-2x týdně
  • vyšší cena

použila jsem zatím 2x,účinek až tak dobrý jak jsem očekávala podle recenzí není,ale pocení se snížili tak o 50%
-uvidím jestli se ještě zvýší při delším používaní

Výdrž ochrany proti pocení: Půl dne

Přidáno: 13. března 2016

opravdu funguje

Výdrž vůně: Ani ne pár hodin
Ověřený zákazník Lekynadosah.cz

Přidáno: 19. února 2016

(Upraveno 19. února 2016)

Zakoupeno v Lekynadosah.cz

• 100% funguje

Produkt jsem zakoupila na základě recenzí a přesvědčila jsem se, že opravdu funguje. Žádné koláče v podpaží již po první aplikaci. Neváhejte, dost se mi ulevilo.

Přidáno: 9. ledna 2016

• Okamžitý účinek

Spokojenost na 100%

Přidáno: 16. prosince 2015

• Funguje na 100%
  • Spokojenost největší
  • Po druhým použití, žádná známka po pocení

Doporučuji!!!!!

Vůně: Střídmá

Přidáno: 25. srpna 2015

(Upraveno 25. srpna 2015)

Zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• Velmi účinný, používáme s manželem oba a jsme velice spokojeni.
  • Žádná propocená kola na oblečení už neznáme. Mohu všem jen doporučit.
  • Zdá se drahý,ale lahvička vydrží velmi dlouho.

Ověřený zákazník Jedenklik.cz

Přidáno: 24. srpna 2015

Zakoupeno v Jedenklik.cz

• funguje
  • vyšší cena

produkt jsem si našla na stránkách a přečetla kladné recenze a musím uznat, že opravdu funguje. Pokud se správně používá, vydrží min. 2 dny - člověk si konečně může dopřát jakékoliv barvy oblečení!

iva

Přidáno: 21. srpna 2015

• snadná aplikace
  • opravdu omezil pocení těla
  • u nohou sice pocení nezabránil, ale pot nezapáchal

Výrobek splnil má očekávání.

Přidáno: 29. července 2015

Zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• V mem pripade na chodidla se zda neucinny ...

Pouzito 3 dny po sobe ale nezpozoroval jsem zadny ucinek

Výdrž ochrany proti pocení: Ani ne pár hodin
Výdrž vůně: Ani ne pár hodin

Reakce značky  Perspi-Guard

Dobrý den, pokud máte problém s pocením nohou, je velice důležié používat kvalitní obuv a bavlněné ponožky. Vhodné jsou antisepticky působící ponožky s příměsí stříbra. Významnou roli má správné použití přípravku. Antiperspirant se používá na noc, v tuto dobu jsou potní žlázy nečinné a nehrozí, že aktivní složka bude vyplavena. Aplikuje se na čistou a suchou pokožku, po nastříkání antiperspirantu je nutné přípravek vetřít i mezi prsty a poté nechat zaschnout, aby se antiperspirant neotřel o povlečení či podlahu.

Přidáno: 11. května 2015

(Upraveno 11. května 2015)

Zakoupeno v Pilulka.cz

funguje, zatím lepší v použití např. než Driclor

Ověřený zákazník Vůně parfémů

Přidáno: 7. března 2015

Zakoupeno v Vůně parfémů

• funguje cca 2dny
  • rychle se vystříká
  • trochu svědí po nanesení

používala jsem kuličkový antiperspirant Vichy, výdrž je u Perspi-Guardu vyšší, cca 2dny, ale je dražší a spotřeba dost velká, rychle se vystříká
obsahuje alkohol a trochu pálí po nanesení

Reakce značky  Perspi-Guard

Dobry den,
Perspi-Guard antiperspirant 50ml staci pouzivat v malem mnozstvi. Na postizene misto postaci striknout 1 nebo 2x., diky tomu vydrzi lahvicka 50ml az 6 mesicu. Pripravek je silny a neni tedy treba nanaset velke mnozstvi. Je velice dulezite vypozorovat, jak dlouho Vam jeho ucinky vydrzi, je mozne, ze aplikujete zbytecne casto. K mirnemu svedeni muze dojit pri prehnane caste aplikaci a nespravnem pouziti. Pripravek je dulezite pouzivat vecer pred spanim na suchou a cistou pokozku (nepouzivat na cerstve oholenou), idealne nechat zaschnout a az pote se obleci. Nesmi prijit do kontaktu s vodou. Pokud dojde k presuseni kuze, pouzijte hydratacni krem.

Luice

funguje

Ověřený zákazník Slevolékárna.cz

Přidáno: 29. června 2014

Zakoupeno v Slevolékárna.cz

• Docela snadno se používá, dá se použít snad na všechny části těla, po několika dnech jsem skutečně zaznamenala snížení pocení
  • Pocení neustoupilo úplně, což jsem čekala
  • Jelikož tento antiperspirant nepoužívám jen do podpaží, nevydrží jistě tak dlouho, jak je propagováno

Dobrý výrobek, určitě pomůže těm, kdo se nadměrně potí. Mně osobně pocení neustoupilo úplně, což jsem si slibovala, ale pocení je v takové míře, že dost dobře snesitelné.
Doporučuji.

Velbloud67

Přidáno: 19. června 2014

Zakoupeno v Lékárna.cz

• pocení je výrazně menší

uvidíme až budou velká vedra

Přidáno: 9. června 2014

(Upraveno 9. června 2014)

Výborný antiperspirant.

mispulin

Přidáno: 1. června 2014

(Upraveno 1. června 2014)

Zakoupeno v Krasa.cz

• požívám na podpaží, funguje perfektně
  • aplikovat mi stačí 2x týdně
  • je nutné dodržet návod, nepoužívat na čerstvě oholené podpaží
  • neštípe, nepálí

Mám již druhou lahvičku, takže jsem věděla, do čeho jdu. Jsem s produktem velmi spokojená. Kdysi jsem uvažovala o Dricloru, ale na základě hodnocení a zkušeností kamarádek jsem se rozhodla pro Perspi Guard a nelituju. Lahvička vydrží dlouho, takže i cena je celkem příjemná. Na rozdíl od klasických antiperspirantů nezanechává fleky na oblečení a hlavně na bílých tričkách zažloutlé fleky. Vřele doporučuju...

Přidáno: 16. března 2014

(Upraveno 16. března 2014)

• Vyborny! Funguje

Ověřený zákazník Lékárna-madona.cz

Ivana

Přidáno: 1. listopadu 2013

Zakoupeno v Lékárna-madona.cz

• Tento produkt proti pocení už jsem jeden měla
  • je perfektní, opravdu stačí použít 1 až 2 v týdnu.
  • Doporučuji

super