Mon Platin Romance minerální deostick 80 ml

BALENÍ 80 ml JAK POUŽÍVAT Otočením kolečka ve spodní části přípravku vysuňte deodorant a naneste tenkou vrstvu do podpaží. Dobře se snáší i po předchozím oholení podpaží...
Garantovaný nákup z ZDRAVI-GLOBAL.CZ

Dlouhotrvající
Bez parfemace
Bio

• , zakoupeno v Jeskyně Solenka

Už mám několikátý a jsem moc spokojena, jiné ani už nepoužívám. Je bez parabenů, bez hliníku, nenechává žádné skvrny a plní to, co má, dokonale. A obsah tohoto tuhého deodorantu vydrží opravdu na dlouho.

• , zakoupeno v internetparfém.cz

Bez parfemace
Bio

BALENÍ 80 ml

JAK POUŽÍVAT

Otočením kolečka ve spodní části přípravku vysuňte deodorant a naneste tenkou vrstvu do podpaží. Dobře se snáší i po předchozím oholení podpaží. Nepoužívejte na velmi podrážděnou pokožku. Aplikace deodorantu neruší následné užití parfému.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta58 Kč99 % • 2 572 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 1 928 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v internetparfém.cz

tento výrobek obsahuje přírodní materiál, žádná chemie ale vadí mi vyšší cena
    přesto všem doporučuji
    při nákupu jsem nezaznamenala žádná negativa
    konkurenci neznám

• je podle mých představ
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta58 Kč99 % • 2 572 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 1 928 recenzíDalší informace