Libebit Woman přírodní krémový deodorant 90 g

Přiměřené množství deodorantu jemně vmasírujte do podpaží a nechejte krátce vstřebat. Jestli je deodorant příliš ztuhlý, promíchejte ho - pevné části se mohou usazovat na dně...
Doporučená nabídka ZdravePochoutky.cz

Dlouhotrvající
Bez parfemace
Bio

Skladování

Aby vám deodorant dobře sloužil, nevystavujte ho příliš vysokým teplotám.

Aktivní látky

• Kokosový olej - pokožku vyživuje, zjemňuje a také má přirozené antibakteriální účinky.
  • Esenciální oleje z australského čajovníku, bergamotu a levandule - krásně voní a mají přirozené antibakteriální účinky.
  • Jedlá soda a jemný kukuřičný škrob - jsou deodoračními přísadami.

Složení

• Sodium Bicarbonate
  • Cocos Nucifera Oil
  • Butyrospermum Parkii Butter
  • Theoborma Cacao Seed Butter
  • Zea Mays Starch, Tocopherol (Vit.E)
  • Lavandula Angustifolia Oil
  • Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil
  • Coumarin*
  • Citral*
  • Geraniol*
  • Limonene*
  • Linalool*

(*přirozeně obsaženy v rostlinných silicích). Deodorant obsahuje pouze přírodní látky.

Perfektní

Vše perfektní

• , zakoupeno v milujuBIO.cz

výrobek používám již dlouho a jsem s ním spokojená

• , zakoupeno v U Barverky

• Je krásně našlehaný a příjemný pro tělo a opravdu funguje.
    • Deodorant změní svou našlehanou konzistenci pokud je vystaven vyšší teplotě. Po zchlazení je ho méně o polovinu a je tuhý, špatně se používá.

Dejte si pozor na dodržení teploty. Vzala jsem si deodorant na cestu a neuvědomila jsem si, že se teplotou roztopí a konzistence se změní a jakoby ho ubude.. Není vhodný na cesty v letním počasí Jinak super

• vydrží celý den
    • organické složení
    • česká výroba
    • občas pálil

Skvělý organický deodorant, byla jsem s ním moc spokojená, navíc českého výrobce. Jediným negativem bylo, že mě po nanesení dráždil, spíš pekelně pálil, zřejmě kvůli tomu, že obsahuje sodu. První den po oholení jsem ho tak nemohla používat. Ale pro méně citlivé jedince super :-)

• , zakoupeno v U Barverky

Zcela spokojena, nezanechava skvrny na obleceni, lehko se roztira a vstrebava, prijemna vune, nedrazdi pokozku po holeni.

• Pro mě jednička mezi přírodními deodoranty

• - zatím nejlepší přírodní deodorant, který jsem vyzkoušela
    • - skutečně funguje, vrstvu stačí obnovit až večer, a to jen v případě, že se hodně potíte
    • - naprosto spolehlivě eliminuje pach
    • - příjemně voní, ale přitom vůně nijak neruší vůni parfému
    • - přijatelná cena

Přírodní deodorant od Libebitu rozhodně doporučuji! Vůbec jsem nečekala, že by něco mohlo tak fantasticky fungovat, vyzkoušela jsem ho čistě ze zvědavosti. Oproti podobným produktům na trhu je minimálně dvakrát levnější, navíc je možné zakoupit si ho ve dvou velikostech, kdy ta menší, zkušební (15 ml), stojí pár korun a vydrží déle než dva týdny. Kromě vůně levandule krásně voní i deodorant s citronovou trávou.

• Příjemná vůně
    • Nedráždí (ani po holení)
    • Vydrží celý den
    • Příznivá cena (používám každý den, balení mi vyjde vždy minimálně na 4 měsíce)

Opravdu první přírodní deodorant se kterým jsem spokojená. A to jsem jich vyzkoušela už několik

• , zakoupeno v prirodnizdrave.cz

• skvele chrani proti poceni
    • zdravsi nez klasicke deodoranty