Určení
pro všechny typy pokožky

• , zakoupeno v MALL.CZ

Maximální spokojenost - přírodní produkt

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Přípravek je z řady Bio.
    • Účinek je výborný

Produkt z Lavera kupuji pravidelně.
    je z celé řady nejlepší.
    Vyhovuje mi vůně a také to, že opravdu učinkuje.
    Já výrobek již doporučuji.
    Spokojenost s tímto výrobkem je velká.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• vůně
    • výdrž
    • přírodní

Hledala jsem nějaký přírodní deodorant, už jsem jich vyzkoušela několik, ale tento byl zatím nejlepší. Líbí se mi vůně (u běžných deodorantů vůně nesnesu), která vydrží delší dobu. Deodorant také ochraní před pocením. Je skvělý, mohu doporučit.

Určení
Bio
168 g
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

Jeho ingredience jako jsou zelený čaj, chmel, limetkové květy, vilín, meduňka, aloe vera a pomeranč se spojují v dokonalý, osvěžující koktejl vůní, který vás příjemně naladí a dodá sebejistotu v každé situaci. Jemný deodorant ve spreji přináší pocit svěžesti a dodá sebevědomí na celý den.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Maximální spokojenost - přírodní produkt

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Přípravek je z řady Bio.
    • Účinek je výborný

Produkt z Lavera kupuji pravidelně.
    je z celé řady nejlepší.
    Vyhovuje mi vůně a také to, že opravdu učinkuje.
    Já výrobek již doporučuji.
    Spokojenost s tímto výrobkem je velká.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• vůně