Guerlain L'Instant pour Homme deostick 75 ml

tuhé
Objem
0 ml

• , zakoupeno v Notino

Vhodný pro celoroční použití.

• , zakoupeno v Notino

Tento výrobek mi vyhovuje, ale je škoda, že nenabízíte od stejné firmy deodaorant, který při mé práci by mě lépe vyhovoval. Dovezl jsem si jej z Francie, ale v ČR jsem na něj zatím nenarazil. Budete jej prosím v budoucnu nabízet ? děkuji cemir

Určení
pánské
Typ
tuhé
Objem
0 ml

Unikátní, nadčasová vůně pro pravého gentlemana. Poskytuje vřelý, svůdný a zahalující pocit. Kombinuje chladivé tóny citrusů a krystalů badyánu na základě z pačuli a ibiškových semínek.

Složení

Hlava - citrus, anýz, pepř, jasmín, krystalky badyánu

Srdce - santalové dřevo, čaj

Základ - semínka ibišku, pačuli

• , zakoupeno v Notino

Vhodný pro celoroční použití.