Fa Caribbean Lemon deospray 150 ml

• , zakoupeno v Drogerie Lacina

• Pěkně voní.
  • , zakoupeno v Top-Cosmetic

• úžasná osvěžující vůně pro léto

vybrala jsem si ho pro osvěžující vůni na letní dny, tento produkt nikde není k zakoupení, znala jsem ho už před více roky, proto mně potěšilo, že jsem ho po zhlédnutí stránek tady našla

Určení
Bez hliníku
Dlouhotrvající
Bez parfemace
Bio

Objevte přirozenou svěžest deospreye Fa Caribbean Lemon! Receptura s přírodními citrusovými oleji poskytuje spolehlivou 48h ochranu před vznikem tělesného pachu pro pocit příjemné svěžesti po celý den.

Složení, které je jemné vůči vaší pleti, poskytne citlivé pokožce podpaží ochranu i péči a zároveň zabrání nepříjemnému pocení.

Použití: Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout.

O značce:

Výrobky řady Fa nabízejí jedinečný pocit svěžesti. Dobrá snášenlivost všech výrobků Fa ve vztahu k pokožce je dermatologicky doložena. Tyto výrobky respektují přirozenou rovnováhu lidské pokožky. Receptury sprchového gelu, mýdla, tekutého mýdla a tělového mléka značky Fa jsou pH neutrální a zabraňují tak vysoušení pokožky. Všechny deodoranty Fa poskytují 24 hodin trvající ochranu. Veškeré vůně výrobků Fa jsou pečlivě vybírány, aby dodávaly tělu i mysli opravdový pocit pohody.

V oblasti tělové kosmetiky je Fa jednou z nejznámějších značek na světě a jedničkou na evropském trhu.

Nebezpečí:

Produkt je specifikován jako vysoce hořlavý. Před použitím si přečtěte informace na štítku výrobku.

• , zakoupeno v Drogerie Lacina

• Pěkně voní.