Dulcia Natural krémový deodorant Verbena – levandule 30 g

Garantovaný nákup z BIOBALÍČEK.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 131 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 666 recenzíDalší informace

Bez alkoholu
Bez parfemace
Bio

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

• Již leta používám deodoranty od Dulcie, akorát střídám vůně. Tenhle voní lehce po levanduli, ale nepřebíjí parfém. Je velmi funkční, jeho složení mi vyhovuje. Občas vyzkouším i něco jiného od jiné firmy, ale k deodorantům od Dulcie se vždy vrátím.
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Krásně voní při nanesení, pak je spíš nenápadný. Je to opravdu krémová konzistence. Pro mě nezvyk, ale dobře se nanáší. Nebarví. Za mě doporučuji.

• , zakoupeno v BIOBALÍČEK.cz

pro citlivou pokožku
Bez alkoholu
Bez parfemace
Bio

Jemný krémový deodorant je vyrobený pouze z přírodních surovin, které jsou bezpečné pro Vaše zdraví. Nezabraňuje přirozenému pocení a tělo se tak i nadále zbavuje škodlivin, ale bez nepříjemného zápachu.

• Jedlá soda neutralizuje zápach a nadbytečnou vlhkost.
  • Zinek zklidní podrážděnou pokožku, takže se nemusíte bát použít deodorant po holení či depilaci.
  • Éterické oleje jsou vázané na kukuřičném škrobu a uvolňují se postupně v závislosti na teplotě.

• Naše doporučení: Při přechodu z konvenčních deodorantů na přírodní variantu buďte, prosím, trpěliví. Někdy potřebuje tělo i několik týdnů na to, aby se adaptovalo, a začalo se zase potit přirozeně. Krátkodobě může dojít dokonce ke zvýšenému zápachu při pocení.
  • Nevzdávejte to předčasně! Pokud by vás svrběla ruka a už, už jste chtěli sáhnout znova po Rexoně, mrkněte před tím na náš článek. Třeba si to rozmyslíte. :-)

Obsah výrobku 30 g

Vhodný pro

Všechny typy pokožky

Použití

Malé množství deodorantu naneste do čistého podpaží a důkladně rozetřete.

Tip! Před použítím deodorantu doporučujeme navlhčit podpaží, deodorant se vám pak bude lépe nanášet.

Složení výrobku

Sodium Bicarbonate, Amylum Maydis, Cocos Nucifera Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Vitis Vinifera Seed Oil, Cera Flava, Zinc Oxide, Tocopherol, Citrus Grandis Seed Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Verbena Officinalis Rectified Leaf Oil.

Vhodné pro vegetariány

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 261 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 1 073 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta68 Kč100 % • 1 212 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• , zakoupeno v BIOBALÍČEK.cz

• dlouhá výdrž
    • jemná ale trvající vůně

Pokud se více potíte doporučuji, působí po celý den

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 261 recenzíDalší informace

• spokojenost

super výrobek
    splnil moje očekávání

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

• Krémové deodoranty Dulcia kupuji opakovaně, akorát střídám vůně. Jsou nesmírně funkční, zatím jsem jim konkurenci nenašla. Složení je opravdu krémové, dobře se roztírá, stačí malá velikost hrášku. Přes léto je potřeba aplikaci opakovat, v chladnějším počasí stačí jednou. Musím však upozornit, že barví oblečení. To mu však vzhledem k funkčnosti odpouštím.
  • , zakoupeno v Borůvkový kopeček

Tak to je pěkné překvapení. Krém je v dóze, takže není nejvhodnější do kabelky. Ale po umytí se dobře rozetře v podpaží, není vidět a vydrží (u mě) celý den. Potím se, ale nesmrdím. Nešpiní prádlo, ale já nenosím černou. Jen velmi lehce voní, což velmi vítám, protože nepřebíjí parfém, který si nanáším jen na krk a do vlasů. Mám ráda tuhle značku a používám od ní vícero produktů s naprostou spokojeností už rok.

• , zakoupeno v Borůvkový kopeček

Konečně jsem našla kvalitní deodorant, který je výdrží srovnatelný s "běžnými produkty". Má příjemnou vůni, která ale po nanesení není téměř cítit - což mi velmi vyhovuje. Hned po aplikaci máte pocit suchého podpaží a můžete se obléknout. Nedělá skvrny na oblečení. Za mě poprvé naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v NuSpring

• Skvělá výdrž
    • Svěží vůně citrónu a verbeny
    • Hezky zabalený produkt

Doporučuji vyzkoušet tento i ostatní deodoranty od Dulcie.

• Krémová konzistence.
    • Krásná vůně.