Cacharel Anais Anais deospray 150 ml

150 ml

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

dobré

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Mně poslali úplně jiný produkt. Kupovala jsem Deosprej Cacharel Anais Anais a poslali mně Deosprej Anais Anais L Original. Je to jiná vůně, kterou nikdy bych nekoupila.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Ladí s originál parfémem. Moje maminka používá jen tuto značku již dlouhá léta. Nádherná 100% KVĚTINOVÁ VŮNĚ.

Doporučuji!

Určení
dámské
Typ
ve spreji
Objem
150 ml

Symbolizuje věčnou mladost a romantismus. Vůně je pojmenovaná podle perské bohyně lásky - Anaitis. Delikátní a něžná, záhadná a romantická, Anais Anais přináší nádech jara. Obsahuje více než 300 květinových esencí.

Složení

Hlava - pomerančový květ, hyacint

Srdce - růže, lilie, jasmín

Základ - jantar, santalové dřevo, kadidlo

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Profi-parfémy.cz