Borotalco Pure roll-on 50 ml

Kuličkový deodorant 48H Pure (Deo Roll On) poskytuje spolehlivou ochranu po 48 hodin...
Garantovaný nákup z Parfemomanie.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta94 % • 23 182 recenzíDalší informace

pro všechny typy pokožky
Bez alkoholu
Náplně
Bio

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

• Bez obsahu hlinikových solí
  • , zakoupeno v VMD

• nevtierava mydlova vona

• vůně
    • pálí, štípe, za mě špatná volba

koupila jsem kvůli recenzím, myslím si, že jsem snad v životě neměla jedinný problém s žádným antiperspirantem, či deodorantem, at už kuličkovým nebo tuhým, ale po tomto produktu a natření podpaží, jsem myslela, že zešílím jak to začlo štípat a pálet.. ano po pár minutách to přejde..nicméně za ten pocit mi to nestojí.. oholená čerstvě jsem nebyla.. na to jsem si dávala pozor..
    Bohužel produkt mi nesedl..at už z důvodu alergie nevím nedokážu jinak říct proč.. protože se mi to v životě nestalo u jiného druhu, typu, značky..

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Nejlepší deodorant
    • Unisex
    • Krásně voní
    • Vydrž
    • Bez hliníku
    • Žádné

Vyzkoušela jsem už spoustu deodorantů, ale tento je prostě TOP. Vydrží opravdu po celý den, příjemně a čistě voní. A co je nejvíc, neměl by obsahovat hliník, což ocení asi zejména ženy. Myslím, že i cena je v pohodě. Doporučuji vyzkoušet a už nekoupíte nic jiného.