Alva deo krystal roll-on Vanilka-Pomeranč BIO 50 ml

50 ml
Druh
deodoranty
82 g

Přírodní deodorant deokrystal s účinností i dalších složek. Německá certifikovaná přírodní kosmetika ALVA. RECENZE, ZKUŠENOSTI

Zklamala mě vůně, neosypala jsem se po něm jako po jiných

• velmi příjemný a netradiční vůně
    • lahvička je znovupoužitelná
    • subjektivně mi přišlo, že je ho třeba na sebe nacákat hodně, takže byl hned pryč
    • nepřišlo mi, že by účinkoval
    • nevhodné pro transport díky své vyšší váze (skleněná lahvička)

Deodorant mě v obchodě nadchnul svou netradiční příjemnou vůní, ale v praxi mi přišel spíše jako voňavá voda, co se hned ztratí a nezanechá potřebné účinky. Byl hned pryč, protože jsem ho na sebe potřebovala nastříkat vždy hodně.
    Plus je, že lahvička je znovupoužitelná pro jiné použití. Je skleněná, což je zároveň mínus - nevhodné pro transport díky své vyšší váze.

• krásná vůně ,nedráždí

zkouším různé produkty